Reference

 

Se službami jsem byla velmi spokojená. Paní byla vstřícná, milá, lidská, a hlavně spolehlivá. Skvělá komunikace od začátku do konce procesu. Děkuji paní Haumerové za pozitivní zkušenost.

Eva Zakouřilová

 

Jednal jsem se slečnou Barborou Haumerovou. Od začátku až k předání klíčů proběhlo vše hladce. Slečna byla velmi komunikativní, velmi příjemná a ochotná. Nemám žádné výtky a slečnu určitě doporučuji.

Lukáš Nguyen

 

Jsem úplně spokojená s Albion Reality a se svým novým bytem. Paní Barbora Haumerová je velmi profesionální, spolehlivá a příjemná. Můžu ji vřele doporučit. Děkuji. :)

Sofia Panfilova

 

I moved in a month ago and I am really satisfied, a serious company with an agent, Barbora, and the owner of my apartment, who are very kind and available at any time. They both speak French and English, I recommend it. :)

Thibault Sommier

 

Thank you Barbora, you're the most efficient housing agent in Praha! Without you, I would probably be living in a park by now. XD

Tse Lin

 

Služby této realitní kanceláře můžu jen a jen doporučit. Lidsky milý  a velmi profesionální přístup slečny Báry z Albion Reality mě velmi potěšil a přesvědčil, že jako klient jsem v dobrých rukou.

Jana Křížová

 

Realtor Barbora Haumerová is a very kind and generous woman. She helped me to move in, easily, explained everything in English, since I don't know Czech, she saved me. I am very grateful to her and the company.

Kamila Umarjanova

 

Very satisfied with cooperation with Albion Reality. Everything was done on time, responsibly and professionally and with a good attitude. I can recommend it.

Kostiantyn Prokhoruk

 

Thanks David and Bara :) they are supportive and responsible. All the way finding new place in Prague made easier with them.  They speak English

Sora Yu